You are here

Daudz laimes dzimšanas dienā!

Jūsu bērna dzimšanas dienas ballīte notiks McDonald’s restorānā!

Kā tas iespējams?

Sarīkojiet savam bērnam neaizmirstamus svētkus!

Mēs zinām, ka šī īpašā diena ir aizraujošs notikums, un lai pārliecinātos, ka tas ir patiesi neaizmirstams, esam sarūpējuši dažādas jūsu bērna vecumam un interesēm atbilstošas spēles un aktivitātes! 

Mūsu organizētās bērnu dzimšanas dienas svinības ir iemīļojuši arī vecāki, jo mēs rūpējamies par katru sīkumu visu svinību laikā tādējādi ļaujot pieaugušajiem ne par ko neraizēties un vienkārši izbaudīt svinības kopā ar saviem bērniem!

Mīļi aicinām jūs pavadīt šo īpašo brīdi kopā ar mums!

 

Ballīte var sākties!

Mūsu jautrās svinības ilgst 2 stundas. Iesākumā mūsu pasākumu vadītājas sagaida bērnus. Pēc tam seko iesildīšanās spēles, visiem bērniem tiek pasniegti Happy Meal komplekti. Pēc maltītes bērni ir aicināti piedalīties dažādās spēles, ko organizē mūsu pasākuma vadītājas. Visbeidzot, jubilāram tiek pasniegta McDonald's dzimšanas dienas torte.

Mūsu ballītes ir ideāli piemērotas bērniem vecumā no 4 līdz 10 gadiem!

Dzimšanas dienas svinības McDonald’s restorānos maksā 6,40 eiro  par viesi (cenā iekļauts Happy Meal komplekts un pasākuma organizēšana). Jubilāram svinības ir par brīvu.

Dzimšanas dienas torte ir par papildu samaksu, sākot no 5,69 eiro un paredzēta 8 bērniem. Minimālais bērnu skaits svinībās ir 8. Vecākiem svinību laikā ir 30% atlaide visam ēdienkartes piedāvājumam.

Dzimšanas dienas svinības pieejamas šajos McDonald’s restorānos:

 

#Jelgava, Brīvības bulvāris 1, Jelgava

#Vienibas, Vienības gatve 115a, Rīga

#Imanta, Skandu iela 2, Rīga