You are here

Restorānu darbinieki

McDonald’s nav vienkārši restorāns, bet  atspēriena punkts gandarījumu nesošai profesionālai izaugsmei! Mēs turamies pie pārliecības, ka mūsu darbiniekiem ir jājūtas novērtētiem un motivētiem izkopt savas spējas. Mēs veltam laiku un resursus, lai visi mūsu darbinieki izietu īpaši radītus apmācību kursus, kā arī regulāri piedāvājam iekšējās karjeras izaugsmes iespējas. 

Piedevām mēs spējam piedāvāt pielāgojamas darba stundas, akreditētu apmācību, izcilas karjeras iespējas, kā arī plašu klāstu ar dažādiem, mūsu darbinieku dzīvesstilam un interesēm atbilstošiem papildu ieguvumiem.

Mēs pilnībā izprotam nepieciešamību veselīgi sabalansēt darbu un brīvo laiku, tāpēc cenšamies piedāvāt darba grafikus, kuros tiek respektēti jūsu plāni.

Studenti

Mēs zinām, ka reizēm studenta dzīve var būt dārgs prieks! Šī iemesla dēļ mēs esam radījuši darba grafikus, kas atbilst studentu nepieciešamībai studijas apvienot ar darbu. McDonald’s restorānos mēs piedāvājam jūsu laikam pielāgojamus darba grafikus, iespēju saņemt divas brīvdienas pēc kārtas, kā arī darba plānošanu ilgāku laika periodu uz priekšu, kas ļauj atbilstoši plānot jūsu laiku. 

McPase

Mēs pilnībā apzināmies, ka mūsdienu pasaulē ilgtermiņa profesionālai izaugsmei darba pieredze ārzemēs ir nenovērtējams ieguvums. Tieši tāpēc esam uzsākuši McPases iniciatīvu, kas radīta, lai veicinātu mūsu darbinieku brīvu apriti starp McDonald’s tirdzniecības vietām dažādās Eiropas Savienības valstīs. Šīs "pases" ļauj dokumentēt savas prasmes un zināšanas, tādējādi sniedzot jums iespēju kļūt par McDonald’s komandas biedru kādā no restorāniem citā valstī! McPase visiem mūsu darbiniekiem sniedz unikālu iespēju iepazīt dažādas profesionālās kultūras, mācīties svešvalodas un iegūt ārvalstu darba pieredzi.

Piedalāmies apmācību projektā „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai”

Lai veicinātu jaunu iemaņu attīstību saviem darbiniekiem, SIA "Premier Restaurants Latvia" piedalās apmācību projektā „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai”, kas tiek nodrošināts sadarbojoties ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federāciju un Latvijas investīciju un attīstības aģentūru, kā arī ESF. (līguma Nr. L-APA-10-0029).